Нічний тариф та маршрутки по-новому у Сумах

Виконком Сумської міськради затвердив результати скандального транспортного конкурсу. Рішення про затвердження результатів прийнято у «робочому порядку» (документ набрав 12 підписів із 16).

Так, згідно одного із пунктів рішення, перевізники на шести маршрутах вночі їздитимуть по 4 грн. (з 22:00 до 6:00), пише Панорама. Маршрутки будуть їхати за вільним графіком, узгодженим з відділом логістики. Це стосується маршрутів №8 (Василівка-Тополянская), №11 (Тепличний-Тепличний), №25 (Добровільна-Інтернаціоналістів), №26 (Центр-40-я підстанція), №53 (Добровільна-Аеропорт) і №60 (В. Піщане-Інтернаціоналістів).

До перевізників висунули певні умови: щорічне оновлення транспорту і встановлення GPS. Але це тільки рекомендації до рішення, чи будь вони виконуватись – питання.

Відділ транспорту має дослідити мобільність та міграцію громадян і внести зміни в транспортну схему.

Нагадаємо, 28 лютого,  тривалого і таємного засідання конкурсна комісія таки оголосила результати транспортного конкурсу. 3 березня на позачерговому засіданні виконкому, де мали затвердити результати, хтось у кабінет вкинув димову шашку.