Ніколи такого не було, і ось знову: сумські перевізники хочуть майже удвічі підняти тариф

На нараді в Сумській мерії 2 серпня начальник міськвідділу транспорту Сергій Яковенко повідомив про те, що місцеві приватні перевізники знову пропонують переглянути чинні тарифи. Так, підприємство «Сумипасстранс» запропонувало свої розрахунки:   11 грн у посткарантинний період обслуговування і 13 грн – під час карантину, повідомляє ВШ.

На це перший заступник мера Михайло Бондаренко не стримався і відповів:

«Цікава позиція у перевізників. Всі розуміють проблеми, але хотів би звернутися і до перевізників, і до відділу транспорту. У лютому був дуже великий резонанс з приводу збільшення тарифів. Це питання – соціально важливе. Громада повинна відчувати і комфорт, і якість надання послуг. Тому розмова про підвищення тарифів можлива тільки після якогось поліпшення. Скарги, які надходять від громади, не повинні ігноруватися перевізниками».

Підняти ціну на проїзд хочуть і в КП «Електроавтотранс». За словами начальника транспортного відділу Сергія Яковенка, економічно обґрунтовані тарифи на поїздки в комунальних автобусах і тролейбусах мають бути 8 і 10 грн відповідно.