Ніна Гаркава: “Мене не цікавить, де саме була влада. Я запитую, чому їх не було?”

Чому Сумщина не була готова до війни і де була влада, чому люди мусили будувати укріплення, організовувати оборону міст? Ці питання обговорювалися під час круглого столу «Завдяки кому Суми вистояли рік тому?» у дискусійному форматі на телеканалі СТС.

Своїми думками з цього приводу поділилася Ніна Гаркава, ексголова Сумської ОДА у 2005-2006 роках.

“Як людина, що бачила цю владу із середини, я маю повне право сказати, що не завдяки діючій на той час владі, а всупереч їй громада Сумщини відстояла себе і показала  феномен самоорганізації. Ми зробили український феномен, і наше місто тепер знають чітко у всьому цивілізованому світі”, – переконана пані Ніна.

Ніна Гаркава пропонує на питання, де саме була влада на початку повномасштабного вторгнення, подивитися під дещо іншим кутом:

“Мене не цікавить, де було керівництво на той час, мене цікавить трохи інша постановка питання: чому їх не було в місті?

Я далека від думки, що керівництво силових структур і голова ОДА на той час не були попереджені або були необізнані в тому, що очікує нашу область”.

На думку Ніни Гаркавої, проєкт “Експертна думка” на телеканалі СТС є цікавим та дуже корисним:

“Ця система обговорення наших нагальних проблем і ситуацій переродиться у більш спокійну після перемоги, вона буде постійно таким, знаєте, лакмусовим папірцем для будь-кого, хто прийде керувати Сумщиною”.

Більше подробиць – вже незабаром у новому випуску програми “Експертна думка” на телеканалі СТС.