Нове футбольне поле для мешканців Сумщини

У селі Малий Самбір днями урочисто за присутності голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка відкрили нове футбольне поле.

«Другий рік поспіль держава посилено займається поліпшенням спортивної інфраструктури в регіонах, ? повідомив очільник Сумщини. ? Адже виховання здорового покоління – в пріоритеті Президента Петра Порошенка, Уряду України та місцевої влади. У минулому році із державного бюджету на Програму будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах було виділено 270 мільйонів гривень. І сьогодні за кошти, які були передбачені для Сумщини, будуються 10 футбольних полів в ОТГ, селах та містах області».

На будівництво футбольного поля в селі Малий Самбір було використано майже 750 тисяч гривень з державного бюджету, ще 750 тисяч гривень – місцеві кошти (бюджет сільської ради, субвенція з районного бюджету).

До речі, цьогоріч на програму будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах з державного бюджету виділили 370 мільйонів гривень. І вже скоро ті громади, які хочуть мати на своїй території новеньке футбольне поле зі штучним покриттям, можуть подавати свої пропозиції до Мінрегіону. Головне – бути активними й ініціативними.

Джерело: sm.gov.ua