Нові розвиваючі шпалери у дитячій поліклініці адміністрація закрила столом із пиріжками (ФОТО)

Розвиваючі фотошпалери, які у квітні цього року з’явилися на стінах дитячої поліклініки №2 по вул. І. Сірка (колишня Д. Коротченка), наразі заставлені столом із пиріжками. Про це у Фейсбуці повідомили члени батьківського комітету дитячих лікарень.

“Доброжелатели прислали фото коридора детской поликлиники, где мамы сделали для деток развивающий уголок за проектные деньги от Британской рады. Два месяца назад пирожков там не было и не планировалось.

Первые мысли о увиденном «Ничего святого не осталось у администрации поликлиники». Администрация же объясняет наличие пирожков, которые явно мешают изучать, играть и развиваться на фотообоях – РЕМОНТОМ первого этажа.

Буду надеяться, что трудности временные”, – пишуть у Фейсбуці.

Нагадаємо, що розвиваючі фотошпалери з’явилися у поліклініці в рамках проекту «Сервіс — шлях до євростандартів медичних послуг» сумчанки Дани Мартинюк, який підтримала Британська Рада і виділила 15 тис. грн на його реалізацію. У волонтерів і членів ГО «Територія», які займалися розробкою дизайну фотошпалер, пішов практично місяць, аби втілити свій задум у реальність.