Новий стадіон, шкільний автобус та “швидка”: позитивні зміни у Дубов’язівській ТГ

Дубов’язівська громада навесні вже матиме новий мультифункціональний стадіон біля школи. Проект, що чекав своєї реалізації  4 роки, почав втілюватися в життя завдяки коштам держбюджету на соціально-економічний розвиток.

Велике футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, тренажери і бігові доріжки. Такий спортивний простір матиме Дубов’язівська громада вже навесні. Після 4 років очікувань роботи вже розпочали.

“Вартість об’єкту – близько 9 млн грн, з них 5 мільйонів – це кошти соцеконому, отримані з дербюджету завдяки народному депутату Максиму Гузенку. Решта – це кошти громади”, – говорить Леонід Білик, голова Дубов’язівської ТГ.

Стадіон біля школи слугуватиме не тільки місцевим школярам. Тут планують проводити турніри для всієї громади. Аби доїхати до Дубов’язівки, відбудовують і дороги навколо. Одна з них Сім’янівка – Дубовязівка – Курилівка – Сулими.

“Проєкт коштував майже 24 млн. грн. Це 3,4 км зробленої дороги. На наступний рік ми з’єднуємо цю відремонтовану ділянку відремонтовану зі шпотівською, це ділянка протяжністю майже 12 км”, – ділиться планами Максим Гузенко.

Вона має з’єднати Хмелівську і Дубов’язівську громади і забезпечити  прямий вихід на Роменську трасу. Та головне, такими дорогами їздитимуть до опорної школи діти. Питання актуальне, бо громада об’єднує 33 населених пункти.

“Головне – щоб діти могли нормально добиратись до школи хорошими дорогами на якісному транспорті, отримувати якісну освіту, нормально проводити своє дозвілля. Це ті пріоритети, які ставимо ми з головою громади”, – говорить нардеп.

Дубов’язівська – чи  не єдина на Сумщині громада, де на харчування дітей повністю виділяють кошти з місцевого бюджету. Дбають тут і про комфорт та безпеку малечі. Тому, залучивши державні кошти, придбали ще один шкільний автобус.

Цього дня громада отримали і новий автомобіль швидкої для бригади екстреної допомоги. Медики кажуть, тепер робота в радість.

“Ми виїжджаємо у найвіддаленіші села – 30-40 км звідси. У машині є й кисень, і всіляке обладнання, і дефібрилятор – усе, що потрібно для нашої роботи”, – ділиться враженнями Оксана Здоровцова, фельдшерка з невідкладної медицини Дубов’язівської амбулаторії.

Коштом громади збудували для авто теплий гараж, до пункту базування  бригади підвели інтернет – все, аби місцеві отримували медичну допомогу 24/7. Наступний рік для галузі охорони здоров’я обіцяє бути ще більш перспективним, говорить народний депутат Максим Гузенко:

“На  наступний рік в бюджеті закладено утричі більше на медичну галузь – це стосується і новітнього обладнання,яке буде закуповуватись, і фінансування, й заробітних плат –це все попереду”.

У планах громади – встановлення протипожежної сигналізації в школі, ремонт даху та їдальні. А також  розбудова скверу, що має стати улюбленим місцем відпочинку жителів громади.