Обдаровані діти Білопілля візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв

27

Гурток естрадних мініатюр “1+1” при Білопільському центрі культури і дозвілля візьме участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі “Хіт-парад 2017”, що відбудеться у другій половині серпня у Львові.

Напередодні діти здобули перемогу в номінації “Художнє читання” у відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості “Зірковий шанс”.

В колективі – чотири дівчини: Єлизавета Грицак (учениця 6 класу Білопільської спеціалізованої школи №1), Руслана Скоробагатько (навчається у 6 класі ЗОШ №2) та першокласниці 2-ї школи Олександра Кошелєва й Олександра Кізенко.

Для того, щоб вони мали можливість поїхати до Львова і змагатися за ще престижніші нагороди, художній керівник гуртка Тетяна Шкарупа звернулася по допомогу до депутатів-укропівців Білопільської міськради.

“Батьки дітей живуть небагато. Щоб пошити сценічні костюми, оплатити участь у фестивалі, проживання, харчування, квитки до Львова, потрібно десять тисяч гривень. Для нас було за честь допомогти обдарованим дітям. Тепер будемо чекати на звістку про їхній успіх на фестивалі”, – розповіла депутат Білопільської міськради з фракції “Українського об’єднання патріотів – УКРОП” Віра Пуга.

На правах реклами