Обурені сумчани перекрили одну із головних доріг міста (+ФОТО)

З 9 години ранку мешканці проспекту Лушпи, 7 влаштували акцію протесту проти забудови нового кварталу біля їх будинку. Адже через будівництво їх двір ризикує перетворитися у швидкісну автотрасу. Аби привернути увагу влади, мешканці вдалися до радикальних дій: перекрили одну із головних доріг міста та чекали на приїзд мера.

«Мы надеемся, что на этот раз, когда они приедут сюда и своими глазами все увидят, у них не будет возможности сказать, что они об этом не знают или процесс происходит решения. Стройка продолжает строится незаконно. Дом ввели еще один в эксплуатацию. Подъездных путей к этому дому не из нашего микрорайона других, кроме как через наш двор, не существует» – розповів організатор протесту Роман Кірноз.

Згодом до мітингуючих все ж приїхали представники міської влади та начальник інспекційного відділу управління Державної архітектурно-будівельної інспекції. Вдалося поспілкуватися і з головою правління ПАТ «СУМБУД» Олександром Бритовим. Той запевнив, що всі документи на будівництво у них є. Але з собою чоловік їх не узяв.

Мешканці вирішили створити ініціативну групу, яка надалі займатиметься цим питанням. Очільник міста запросив активістів та представників ПАТ «СУМБУД» на круглий стіл, аби перевірити достовірність усіх документів на будівництво.

Снимок

Подробиці конфлікту  дивіться сьогодні у вечірньому випуску новин на СТС о 19, 21 та 22 годині.