Очільник Сумської ОДА представив свого першого заступника

Голова облдержадміністрації Дмитро Живицький представив керівникам територіальних органів,  міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, урядових органів в Сумській області, структурних підрозділів облдержадміністрації Тараса Савченка як свого першого заступника

«Це з одного боку велика честь і довіра, а з іншого – велика відповідальність, відповідальність за майбутнє Сумської області, – наголосив Дмитро Живицький. –  Це відповідальність, насправді, за всі галузі, не лише за економіку, а й за ті сфери, які напряму залежать від фінансування. Це й школи, й лікарні, й екологія, й багато іншого».

Очільник облдержадміністрації так пояснив свою думку:

«В Україні відбувається реформа децентралізації, громади розвиваються, отримують нові можливості, кошти залишаються на місцях. Сьогодні облдержадміністрація спільно з обласною радою, народними депутатами від Сумщини напрацьовує шляхи вирішення питань наповнення обласного бюджету, можливості залучення дотацій, але на дотаціях ми далеко не заїдемо. Маємо працювати над розвитком економіки області, залученням інвестицій, над проєктами розвитку, проєктами, що дають можливість створювати нові робочі місця, виробляти конкурентну на глобальних ринках продукцію.

Саме задачі регіонального розвитку, наповнення місцевих бюджетів будуть покладені на першого заступника голови облдержадміністрації»

Тарас Савченко подякував голові облдержадміністрації за довіру та зазначив:

«Це класно, коли в тебе з твоїм керівником співпадають не лише цілі, а й погляди на їх досягнення, на механізми і способи, які необхідно застосовувати, що б цілі досягати».

Перший заступник голови облдержадміністрації запевнив керівників структурних підрозділів у тому, що попереду дуже багато творчої розумної роботи на результат з раціональним використанням обмежених ресурсів, які наразі є.

Довідково. Тарас Савченко з березня 2021 року працював заступником голови Сумської облдержадміністрації. До того понад чотири роки – завідувачем кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування навчально-наукового інституту «Бізнес–Технологій» Сумського державного університету.

Читайте також:

  1. У Конотопі рятувальники загасили пожежу у приватному будинку

  2. У Сумах фахівці ДСНС врятували бабусю із задимленої квартири

  3. «Якось переклинило»: нетверезий житель Великої Писарівки напав на товариша з ножем

  4. У жителів Сумщини змінився постачальник газу: як і кому передавати показання лічильника?

  5. У Липовій Долині водій намагався відкупитися від поліції за їзду напідпитку

  6. Переконував, що не пив: у Сумах зупинили чергового нетверезого водія

  7. Військовозобов’язаним заборонено залишати місце проживання без дозволу військкомату, – Генштаб ЗСУ

  8. У Сумах під час сварки 32-річний чоловік вдарив сусіда обухом сокири по голові

  9. Подробиці вечірної ДТП на Харківській, у якій травмувалася дівчина

  10. Ракетним обстрілом у Шостці зруйновано підприємство та пошкоджено більше сотні квартир – у прокуратурі розпочали досудове розслідування