Одіозний журналіст Шарій у відеозверненні висміяв жителів Конотопа

eeccac5bdbd6e847da7a3fd69de688cc_M.jpg.pagespeed.ce.HDgeHMM8sW

Журналіст-утікач Анатолій Шарій опублікував відео на своєму YouTube-каналі, в якому поглумився над жителями Конотопа.

У 10-хвилинному відеоролику «Двухцветные мосты. Прошло два года» він показав сюжет дворічної давності, знятий одним із конотопських телеканалів. У ньому жителі Конотопа розфарбовували міст у кольори прапора України.

У своїх коментарях Шарій намагається глумитися над тими, хто прийшов на акцію. В інтерв’ю з конотопчанами він вставив уривки з фільму «Собаче серце» з фразами Шарікова. «Це як масовий психоз. Вони всерйоз думали, що вони роблять щось дуже хороше, дуже корисне, дуже потрібне. І вони всерйоз думали, що якщо кожен пофарбує щось ще в 2 кольори — в жовтий та синій, то багато що зміниться», — розповідає журналіст.

У заключній частині свого блогу він показав ще одне відео, в якому на цьому ж мосту, але через 2 роки, працівниці комунальних служб молотками «відстукували» фарбу.

7 лютого 2012 року Анатолій Шарій був оголошений у всеукраїнський розшук. 19 березня 2012 року він дав інтерв’ю, в якому заявив, що перебуває в Євросоюзі і попросив притулку в Литві. 16 липня 2013 року Шарій був заарештований у Нідерландах Інтерполом, за запитом української влади, втім, згодом в екстрадиції Україні було відмовлено. У лютому 2015 року в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Литва може відмовити Шарію в статусі біженця. Міністерство внутрішніх справ Литви офіційно підтвердило, що була розпочата перевірка його справи.

На даний момент Шарій регулярно випускає відео на своєму каналі в YouTube. На нього підписано близько 740 тисяч користувачів.

Джерело topkonotop.com