Одна з сумських шкіл пішла на “дистанційку” – багато захворілих на Covid-19

Як зазначила на апаратній нараді у міськраді начальниця міського відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко, у Сумах збільшилася захворюваність на COVID-19 серед дітей.

«На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 21 дитина, а хворіють на коронавірус 290 дітей, – уточнила чиновниця. – Такого раніше не було – діти в більшості хворіли безсимптомно і були носіями. Тепер навіть почастішали випадки захворювання сім’ями. Щоб розірвати ланцюжок інфікування, можливо, варто перенести канікули з 25 жовтня на 18 жовтня – якраз там ще попереду чотири вихідних».

Начальниця міськуправління освіти і науки Антоніна Данильченко в свою чергу зазначила, що вони думають над цим питанням.

«На дистанційне навчання вже пішла школа №2, – повідомила вона. – У них найвища захворюваність – у п’ятницю школа викликала фахівців для обробки приміщення. Інші навчальні заклади перебувають на очному навчанні. На самоізоляції – 51 клас і 6 дитсадівських груп. Хворіють і дорослі. Хоча вакцинація триває – від COVID-19 вже щеплені 91,5% працівників освіти».

ВШ

Поділитися в соцмережах: