Одяг із благодійних контейнерів уже роздають нужденнним сумчанам

Представник громадського фонду «Суми» Максим Корнієнко поділився у Фейсбуці листом від сумчанина, який просив допомоги.

“Переглядаючи вміст одного з контейнерів, виявили ось такого листа. Приємно, що ініціатива отримує зворотній зв’язок. Звісно ж, ми допоможемо. Чи не так?..

13667760_1751743671771574_313816890610075205_o

Зі зрозумілих причин публікую листа без персональних даних.

Для тих, хто виявить бажання допомогти: не кидайте речі у загальний контейнер! (щоб ми їх не шукали повторно) – покладіть у окремий пакет та зв’яжіться зі мною (телефон на обкладинці, у ФБ майже завжди онлайн).

Притча про рибу та вудку тут дуже актуальна, і автор листа повністю із нею погоджується. Друзі, не залиште поза увагою останній абзац: будуть пропозиції – пишіть чи телефонуйте.

Ми, звісно ж, не залишаємося байдужими до запиту містян. Сьогодні зустрілися з автором та передали йому деякі речі (далеко не все що він хотів, але дещо вже назбиралося). По мірі надходження підходящих речей – допомагатимемо й надалі.

Чоловік передавав слова вдячності всім небайдужим сум’янам. Фотографуватися посоромився, але виявив бажання сам надавати посильну допомогу проекту (залучатимемо до вивантажування контейнерів). Запит на не надто складну та не дуже кваліфіковану роботу залишається актуальним. Бажаєте допомогти – зв’язуйтеся зі мною»,  – написав волонтер.

Нагадаємо, 20 липня в Сумах стартувала благодійна ініціатива «Тонна добрих речей» по місту встановили контейнери для збору б/у речей. Сумчанам пропонують відмовлятися від своїх уже обридлих або непотрібних предметів одягу, які перебувають у досить непоганому стані, на користь нужденних.