Охтирка приєдналася до Всеукраїнського місячника Червоного Хреста

Місто Охтирка приєдналася до Всеукраїнського місячника Червоного Хреста під гаслом «Там де потрібна допомога – 2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста». Він триватиме з 1 по 30 квітня, повідомляють у мерії.
Серед заходів місячника – збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок підопічним міської організації Товариства Червоного Хреста України.
Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організації Товариства під час місячника, допоможуть: надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення; розширити та зміцнити мережу патронажної служби милосердя Червоного Хреста; поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загону швидкого реагування; обладнати кімнату для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях тощо.