Охтирські учасники АТО пройшли психологічну реабілітацію в санаторіях

6 червня на апаратній нараді в Охтирській мерії начальник управління соціального захисту населення Катерина Сідельник доповіла про надану підтримку учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Зокрема вона проінформувала про забезпечення психологічної реабілітації бійців тривалістю 14 календарних днів.

Охтирських АТОшників відправляли до  таких закладів: ДП «Південь – Курорт – Сервіс» Санаторій «Орізонт» (Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївна), Менський санаторій «Остреч» (Чернігівська обл., м. Мена), ТОВ «Санаторій «Феофанія» (м. Київ), ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофздравниця» (Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Березівське). У січні-травні 2016 року пройшли реабілітацію 8 учасників антитерористичної операції, у 2015 році 6 осіб.

На даний час Державною службою у справах ветеранів війни і учасників антитерористичної операції проводиться робота по укладенню договорів з санаторними закладами України до кінця 2016 року.