Охтирські маршрутки можна буде відстежувати за допомогою GPS-трекерів

Нещодавно в стінах Охтирської міської ради відбулося засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Охтирці. Конкурс оголошувався на два маршрути № 24 «пров. Киріківський – Дачний» та № 10 «АТЗТ «Зоря» – залізничний вокзал». По кожному з маршрутів було лише по одному претенденту.

Конкурсний комітет визначив переможців конкурсу з якими УКБ та ЖКГ Охтирської міської ради укладе договори на перевезення пасажирів:

маршрут № 24 “пров. Киріківський – Дачний” – ФОП Кліщ Тетяна Геннадіївна;

маршрут № 10 «АТЗТ «Зоря» – залізничний вокзал» – ФОП Семака Олександр Іванович.

Однією з умов договору на перевезення – обладнання маршрутних засобів GPS-навігаторами. Наразі тривають роботи з розроблення додатку за допомогою якого кожен житель, маючи доступ до мережі інтернет, в режимі онлайн, може відстежити де знаходяться транспортні засоби міських маршрутів. Таке нововведення, не лише допоможе пасажирам краще орієнтуватися у русі транспорту, а й слугує додатковим контролем за виконанням умов договору. Адже, GPS-моніторинг дозволяє розв’язувати проблему, на яку мешканці нарікали найбільше – недотримання графіків та інтервалів руху автобусами, а іноді й, взагалі, відсутність транспортних засобів на маршруті. Окремо зазначимо, що за допомогою трекерів, можна відстежувати не лише графік руху маршруток, а й дотримання ними швидкісного режиму.

okhtyrka.online