Online-сервіси для тих, хто хоче говорити українською правильно

А ви любите українську мову? 21 лютого – Міжнародний день рідної мови і ми пропонуємо вам сервіси, за допомогою яких можна вдосконалювати знання солов’їної та перевірити себе на помилки.

🇺🇦Офіційний сайт української мови – https://ukrainskamova.com/ містить всі правила чинного правопису. Ви можете ознайомитися з правилами і перевірити текст на помилки.

🇺🇦Мова ДНК нації – https://ukr-mova.in.ua/perevirka-tekstu цей сайт перевіряє текст на помилки, а також має вбудовані правила. Його плюс – можливість встановити як додаток на смартфон, а там на вас чекатиме Лепетун і його щоденні завдання для вивчення нових слів.

🇺🇦LanguageTool – https://languagetool.org/uk/ правописна служба, яка знаходить граматичні, орфографічні та стилістичні помилки. Безоплатно можна перевірити текст до 20000 символів.

🇺🇦OnlineCorrector – http://onlinecorrector.com.ua/ додаток до Google-документів. Ви можете виправити помилки онлайн у текстах українською мовою, встановивши доповнення до Google Документів.

🇺🇦Соловейко – https://soloveiko.io/perevirka-tekstu/ безкоштовний сайт з перевірки правопису україномовного тексту.

🇺🇦Словотвір – https://slovotvir.org.ua/ майданчик для перекладів запозичених слів. Безкоштовно і онлайн.

🇺🇦Словники української мови онлайн – http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/ має вбудовані словники з фразеології, словозміни та синонімії. Тут ви також можете подивитися відмінювання слова та правильний наголос.

🇺🇦Сталі вирази – http://stalivyrazy.org.ua/ сайт, що містить переклади сталих виразів російською мовою на українську і навпаки. Доступний онлайн.

🇺🇦Словопедія – http://slovopedia.org.ua/ збірка тлумачних словників української мови онлайн. Тут можна знайти значення багатьох слів.

🇺🇦Словник.UA – https://www.slovnyk.ua/translit.php на цьому сайті можна зробити транслітерацію українських назв та власних імен на англійську.

🇺🇦Словник української мови – http://sum.in.ua/ це онлайн-версія «Словника української мови» в 11 томах. Тут ви знайдете і правильне написання слова і його значення.

❤️Любіть українську мову та зберігайте собі підбірочку, щоб не загубити!