Отримати субсидію: у Сумах облаштували додаткові пункти прийому субсидіантів

Для зручності мешканців Сумської міської територіальної громади департамент соціального захисту населення розпочав прийом громадян з питань призначення та нарахування субсидій на додаткових робочих місцях.

Прийом громадян спеціалісти департаменту проводять за адресами:

  • вул. Героїв Небесної Сотні, 7 (ТОВ «Міський єдиний інформаційно-розрахунковий центр),
  • вул. Г. Кондратьєва, 165/71 (КУ «Центр учасників бойових дій»),
  • вул. Охтирська, 11 (філія Громадської приймальні).

Зауважимо, що прийом громадян здійснюється виключно за попереднім записом та винятково з суворим дотриманням карантинних заходів.

Записатися на прийом до фахівця департаменту соціального захисту населення можна за телефонами: багатоканальний номер – 788-888; додаткові номери: 787-122, 787-123, (050) 4078199; (050) 4078002.

Прийом громадян на додаткових робочих місцях здійснюється згідно з графіком:

  • понеділок – четвер з 8:00 по 16:00;
  • п’ятниця з 8:00 по 15:00;
  • обідня перерва з 12:00 по 13:00.
У суботу з 8:00 по 16:00 прийом громадян буде здійснюватися у громадській приймальні департаменту соціального захисту населення за адресою: вул. Харківська, 35.
департаменті нагадують: в умовах карантину прийом документів забезпечується максимально за допомогою пошти, електронного зв’язку та електронних сервісів. Однак, ті громадяни хто не мають такої можливості, можуть звернутися до фахівця на прийом.

Задля уникнення одночасного скупчення заявників першочергово за призначенням субсидії рекомендують звернутися сім’ям пенсіонерів, сім’ям із дітьми та з особами з інвалідністю, родинам з невисокими доходами, та отримувачам субсидії, які користувалися нею в попередньому неопалювальному періоді.

За наданими у травні-вересні 2021 року документами право на призначення субсидії буде визначено з травня 2021 року. Тому немає потреби поспішати з оформленням документів саме в травні немає, однак, і зволікати та відтерміновувати надання документів до кінця неопалювального періоду також не варто, щоб мати час на виправлення будь-яких невідповідностей, доопрацювання документів тощо.

Поділитися в соцмережах: