Пацієнтка психіатричної лікарні на Охтирщині померла від пневмонії

30

Учора від пневмонії померла пацієнтка психіатричної лікарні на Охтирщині.

“На патологоанатомічному розтині доведено і підтверджено діагноз тотальної лівосторонної пневмонії правої нижньодольової”, – повідомив на апаратній нараді начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко.

Нагадаємо, 13 січня вранці у закладі стався порив, внаслідок чого зупинили котельню. Температура у палатах ледь перетинала позначку в 10 градусів. На момент пориву у лікарні перебувало 267 хворих (Деталі у сюжеті СТС тут).

24 хворих психлікарні було транспортувано до міста Ромни, у 4 із них була виявлена пневмонія. Наступного дня у решти хворих, які залишилися (а їх було більше 200), у 17 осіб фіксувалася підвищена темперетура. Із них у 9 виявлено грип, 8 – ГРВІ, 3 – госпіталізовано.

Довідково: 17 січня Охтирською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом ймовірного заподіяння фізичного та морального страждання пацієнтам Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна психіатрична лікарня № 2», що в м. Охтирка. До ЄРДР внесено відомості за ч. 1 ст. 127 (катування) КК України.

Подробиці сьогодні у випуску новин СТС о 19:00.