Переваги iPhone X (10)

Поява в 2017 році інноваційного на той момент флагмана від Apple викликала безліч суперечок та чуток. Коли ж смартфон опинився в руках оглядачів та журналістів, сумнівів та суперечок стало ще більше: деякі висловлювались, що флагман не такий уже й інноваційний. Інші в свою чергу були певні, це справжній прорив. Пройшло вже 4 роки, і час показав, що Айфон 10 виявився дуже якісним смартфоном. І ми спробуємо аргументувати це, розповівши вам про його переваги.

Енергоефективність

Нові моделі смартфонів зазвичай працюють швидше за попередні, до цієї простої істини люди вже звикли. Але очікувати того, що потужний і швидкий смартфон стане ще й більш енергоефективним, не доводилося. Але iPhone X змінює уявлення про флагмани і в цьому питанні: новий чіп А11 не тільки добре працює, а ще й економить заряд батареї.

Нові камери

Подвійна камера iSight підтримує відеозйомку в 4K при 60 кадрах за секунду, має два об’єктиви для зйомки портретів, панорам та віддалених об’єктів. Фронтальна камера працює настільки добре, що використовується для системи Apple Pay та копіює міміку власника.

Корпус із загартованого скла

Гарний і по-справжньому футуристичний — такий корпус нового iPhone X зачарував майбутніх власників одним своїм виглядом. Загартоване скло — запорука того, що смартфон не розіб’ється після першого падіння. Але краще все ж таки захистити його чимось ще.

Швидка зарядка

Швидка та бездротова зарядка iPhone X — довгоочікувана відповідь на запити фанатів компанії. Незважаючи на те, що Apple пропонує придбати зарядний пристрій самому, все одно втілення технології в життя тішить тих, хто воліє заряджати гаджети «по повітрю».

Технологічність

Якщо щодо iPhone 8 ще можна посперечатися, то з iPhone X стає очевидним: жодна інша компанія не запропонує нічого подібного найближчими роками. Якщо ви хочете купити телефон, який буде на голову вище за інших конкурентів на ринку, вам абсолютно точно варто задуматися про покупку iPhone. Тим паче на сервісі OLX ви зможете знайти безліч привабливих варіантів.