Перевозити сумчан вночі погодились лише два перевізники

5

Електронна петиція щодо перевезень пасажирів у нічний час отримала відповідь від влади.

У офіційній відповіді зазаначається, що згідно рішення виконкому всі перевізники мають забезпечити роботу маршрутку з 6:00 до 22:00. Але, на вимогу громади міською владою погоджено графіки роботи у нічний час для наступних автобусів:

для ПП «Согор» (маршрути №5 «Роменська-Хіммістечко», №20 «Аеропорт-Ковпака»), ТОВ «АТП-1054» (маршрут №10 «Косівщина-Героїв Крут»), ПП «Запорожець ОВ» ( маршрут №19 «Роменська-Ковпака») та ТОВ «Престиж Лайн» (маршрут №55 «Роменська-Героїв Крут») до 23-00 години; ПП «Согор» (маршрут №12 «Тімірязівка-Тімірязівка»), ТОВ «Сумипастранс» (маршрути №18 «Веретенівка-Героїв Крут» та №61 «Автовокзал-Хіммістечко») до 24-00 години.

Згідно рішення виконкому вартість нічного тарифу складає 4,00 грн. з 22:00-6:00.

Маршрутки будуть їхати за вільним графіком, узгодженим з відділом логістики. На сьогодні за погодженням звернулись ПП «Согор» та ТОВ «Сумипастранс».

Нагадаємо, 28 лютого,  тривалого і таємного засідання конкурсна комісія таки оголосила результати транспортного конкурсу. 3 березня на позачерговому засіданні виконкому, де мали затвердити результати, хтось у кабінет вкинув димову шашку.

Читайте також: