Персонал конотопської лікарні позбавили «оздоровчих», щоб уберегти головного лікаря від тюрми

IMG_9163.jpg.pagespeed.ce.SsA8F7uAeU

Гроші, які працівники центральної районної лікарні отримували при виході у відпустку, перестали платити з початку цього року. Торкнулося нововведення не всіх, а лише представниць молодшого медперсоналу та техпрацівників. Така дискримінація призвела до обурення в колективі та скликання термінових колективних зборів у стінах лікарні.

Зі слів заступника міського голови Ігора Степанченка, жодних порушень законодавства немає. «Є положення Кабінету Міністрів України, в якому зазначений чіткий перелік тих, хто має отримувати дану виплату, і тих, хто може її отримувати, але за наявності коштів у фонді оплати праці. Якщо вам зараз виплатити, то при дірці в бюджеті 10 млн, Носача зразу ж посадять», – наголосив посадовець.

Не бачить своєї вини у припиненні виплати оздоровчих і сам головний лікар ЦРЛ Володимир Носач. Він зазначив, що тепер «виплати оздоровчих саме цій категорії персоналу – табу». Тим же, кого не влаштовує дане рішення, порадив їхати під стіни міністерства у Київ.

Аби заспокоїти розгніваних працівників, до діалогу долучилися депутати. Найбільш слушною порадою від них стала пропозиція виплачувати кошти на оздоровлення всім без виключення, але в меншому розмірі, уникнувши таким чином дискримінації частини персоналу. Чи розгляне адміністрація лікарні цю пропозицію – невідомо.

Джерело konotop.in.ua