Під час оздоровлення в сумських таборах діти працюватимуть у ремонтних бригадах

Начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Віра Мотречко сьогодні, 17 травня, під час засідання виконавчого комітету повідомила, що цьогоріч планують оздоровити 12584 дитини. Для них працюватимуть 6 позаміських дитячих таборів (у 3 зміни), 3 табори праці та відпочинку, 24 профільні та 31 пришкільний табір загальноосвітніх навчальних закладів.

Аби діти були охоплені трудовою та екскурсійною діяльністю, працюватимуть учнівські виробничі та ремонтні бригади, бригади з благоустрою, екскурсії та походи.

Отримати відпочинок матимуть можливість і діти пільгових категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, із числа учнів загальноосвітніх шкіл; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти-інваліди; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти групи ризику; обдаровані та талановиті діти; діти, які перебувають на диспансерному обліку; діти-переселенці; діти батьки яких беруть участь у проведенні АТО або загинули під час проведення АТО, передають у мерії.

Загалом на оздоровлення та відпочинок дітей в літній період 2016 року планують спрямувати близько 3 млн грн, з яких 918 тис. грн – субвенція з держбюджету і 2 млн грн – кошти міського бюджету.