Підтримати новорічну атмосферу цьогоріч – завдання підприємців

Міський голова Олександр Лисенко під час апаратної наради звернув увагу керівництва управління архітектури і містобудування на посилення роботи з керівниками підприємств, установ, організацій та об’єктів торгівлі в напрямку прикрашення фасадів будівель та вулиць міста до новорічних свят.

Цьогоріч частину коштів з прикрашання вулиць планують направити у лікарні. Для того, щоб підтримати новорічний настрій сумчан, міський голова просить підприємців прикрасити свої установи та заклади.

“У нас йдуть новорічні свята. Зрозуміло, що ми кожного року прикрашаємо наші будівлі та вулиці міста. В цьому році ми не закладали великі кошти на це, бо гроші потрібно направляти не на збільшення кількості гірлянд, а на збільшення кількості необхідного медичного обладнання. Проте і зовсім залишити місто неприкрашеним не можна. Я думаю, що необхідно звернутися до підприємців, які могли б хоча б п’ять метрів гірлянди купити і красиво прикрасити свій магазин чи кафе, а управління архітектури нехай надасть своє бачення, як місто має виглядати до новорічних свят,” – сказав він.