Пільговикам Ямпільщини повернули безкоштовний проїзд. Тричі на місяць

На Ямпільщині відновлено безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян автобусним транспортом.

Рішенням сесії Ямпільської районної ради внесені зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки щодо фінансування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні з районного бюджету.

Проїзд пільгових категорій здійснюється на підставі талонів, які видаються пільговикам відповідними місцевими радами.

З 8 липня перевезення таких громадян здійснюється три дні на місяць: приватний підприємець Войтешенко М. І. на маршруті С-Буда – Шостка через Дружбу один рейс перший і третій понеділок місяця; Публічне акціонерне товариство «Шосткинське АТП-15909» один день на місяць – друга середа на маршруті Шостка – Воздвиженське.

За талонами на пільговий проїзд необхідно звертатися до міської, селищних та сільських рад за місцем реєстрації, при собі мати паспорт та пільгове посвідчення.

До пільгових категорій, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні належать: інваліди війни, учасники бойових дій, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани податкової міліції, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної служби спеціального зв’язку, реабілітовані особи, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії 2, діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, діти з багатодітної сім’ї, діти інваліди, інваліди I, II, III групи загального захворювання, пенсіонери за віком.

Джерело: yampil.info