Пішла з життя багаторічна директорка Сумської гімназії №1

Сумну новину про смерть колишньої директорки гімназії Катерини Бондарєвої на своїй сторінці у у фейсбуці повідомила нинішня директорка навчального закладу Лариса Симоненко.

«Сьогодні пішла у вічність Людина-Легенда КАТЕРИНА ІВАНІВНА БОНДАРЄВА, усім відома як директор Сумської гімназії №1, Заслужений працівник освіти України, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2001» у номінації «Керівник року»

Співчуття родині…

Щемить серце…

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця – колишній директор Сумської гімназії №1. Низько схиляємо голову, молимося за упокій душі Бондарєвої Катерини Іванівни, учителя з великої літери, талановитого керівника, чуйної матері та бабусі.

Світлий добрий спомин про Катерину Іванівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, кого вона навчала.

Саме вона очолила першу в області україномовну гімназію та до останнього подиху віддавала закладу свої сили, здоров’я, запал неспокійного серця. За роки своєї плідної діяльності Катерина  Іванівна виховала не одне покоління успішних фахівців.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних.

Світла пам’ять про Катерину Івнанівну вічно житиме в наших серцях.

Царство Небесне спочилій!

Посіяла дітям літа свої, літечка житом,

Прибрала планету, послала стежкам споришу,

Навчила дітей, як на світі по совісті жити

І тихо пішла за межу…», – написала вона.

Поділитися в соцмережах: