Після трагедії в Одесі дитсадки і школи Сумщини перевірять на пожежну безпеку

20

Від 20 вересня вийшло розпорядження Кабміну, у якому зазначається, що ДСНС у жовтні-грудні має позапланово перевірити стан техногенної пожежної безпеки у дошкільних, загальноосвітніх закладах.

Це пов’язано з трагічними подіями в дитячому таборі в Одесі, коли під час пожежі загинули діти.

Крім садочків та шкіл також перевірятимуть заклади охорони здоров’я, будинки для людей похилого віку та інвалідів та табори державної та комунальної власності.  Загалом на обліку управління ДСНС у Сумській області перебуває понад 800 таких об’єктів.

Наразі проводиться попередня робота щодо організації перевірок. Результати будуть оприлюднені у ЗМІ, – зазначив начальник відділу оперативного реагування Управління МНС в Сумській області Андрій Олейников під час апаратної наради в Сумській ОДА.

При проведенні обстежень увагу зосередять на перевірці стану електрогосподарства, належного утримання шляхів евакуації, забезпечення первинними засобами пожежогасіння, обладнання та обслуговування автоматичних систем протипожежного захисту, наявність підводів води та захисту від блискавок.

Нагадаємо, 18 вересня міський голова доручив перевірити сумські школи та дитсадки, а про стан системи пожежогасіння попросив звітувати щопонеділка.