“Плануємо збудувати центр екстреної медицини на Роменщині” – Максим Гузенко

Роменська  районна лікарня стала шостою в області, де в рамках президентської програми «Велике будівництво» відкрили  оновлене приймальне відділення. Ремонт робили спільними зусиллями: за кошти державного, місцевого бюджетів та коштів, отриманих від НСЗУ, які заробила сама лікарня.  Далі, за словами народного депутата Максима Гузенка, в Ромнах планують реалізувати ще один амбітний проєкт – збудувати центр екстреної медицини.

Правило «золотої години» – чи не найважливіше в екстрених випадках. Якісна діагностика, швидке встановлення діагнозу та  вірно призначене лікування  дає можливість врятувати життя. Тепер таку можливість матимуть лікарі і пацієнти Роменської центральної районної лікарні, де відкрили оновлене  приймальне відділення екстреної медичної допомоги.

Ремонт у відділенні  робили спільними зусиллями: за кошти державного, місцевого бюджетів та коштів отриманих від НСЗУ,які заробила сама лікарня. За 1,9  млн. грн.  з державного бюджету придбали апарат УЗД експертного класу. Щоправда, поки не отримали комп’ютерний томограф, та голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький говорить: вже підписав листа до міністерства охорони здоров’я, і  обладнання буде. У тому числі й ангіограф.

Вітаючи колектив лікарні з відкриттям, народний депутат України Максим Гузенко подякував медикам за роботу та проанонсував реалізацію ще одного амбітного  проєкту на Роменщині.

«На нашому окрузі ми розглядаємо ще спільний проєкт з обласним керівництвом  – це побудова центру екстреної медицини. Проєкт коштує 20 млн. грн., і обласне керівництво готове спрямувати 10 млн., тобто 50%. На сьогоднішній день близько 80 медиків в жахливих умовах працюють в екстреній медицині на території Роменського району. Ми спрямуємо кошти не лише на районну лікарню, а також на екстрену медицину», – запевняє народний депутат України від партії «Слуга народу» Максим Гузенко.

Здоров’я  легше зберегти, аніж відновлювати. Тому поряд з «Великим будівництвом» успішно реалізовується на Роменщині й програма  «активні парки», що має на меті зробити спорт доступним для всіх.

Активний парк – це сучасна локація,  де, відсканувавши QR код, можна вибрати програму тренувань.

Мета  проєкту – стимулювати до рухової активності всіх, у тому числі осіб з інвалідністю. Фізична активність, рухова активність має стати нашою звичкою, переконаний народний депутат Максим Гузенко.

Більше про це дивіться вже сьогодні у вечірніх новинах на телеканалі СТС.

 

 

Поділитися в соцмережах: