«Подаруй тепло військовим»: шосткинських дітлахів просять створити малюнки для захисників

Волонтерський центр «Шостка-добро» запрошує малечу взяти участь у корисній та цікавій справі. Сьогодні українські захисники як ніхто потребують підтримки, і шосткинські дітлахи в змозі їм допомогти. Мотивуючі малюнки та листівки з побажаннями, патріотичні браслети, сувеніри, виготовлені власноруч, мають на меті підняти бойовий дух наших воїнів та наблизити Перемогу над окупантами.

Як долучитися до акції – дізнавалися журналісти ШосткаNews.City.

«Подаруй тепло військовим» – акція з такою назвою стартувала з цього понеділка у Волонтерському Центрі «Шостка-добро». За словами його координаторки Світлани Суптельної, мета такої ініціативи – мотивувати наших захисників, нагадати, що в них вірить підростаюче покоління – майбутнє України.

«У неділю ми ховали нашого захисника Олександра Кислого. Попрощатися з ним приїхали його побратими. Ми їм передали маскувальні сітки, окопні свічки, їжу, шкарпетки. А потім я винесла їм малюнки, а вони кажуть: «Ось це нам потрібне! Ви не уявляєте, як для нас важливо, коли у наших кишенях лежать малюнки або виготовлені дітлахами обереги», – говорить вона.

Тоді волонтери зрозуміли, що роздали військовим майже усі малюнки і обереги, які на той момент були у Центрі. Тож, вирішили оголосити акцію серед вихованців дитсадків і шкіл, аби у кожну посилку, яку відправлятимуть нашим військовим, класти патріотичні сюрпризи від шосткинських дітлахів.

Я звертаюся до вихователів дитячих садочків, вчителів шкіл – з проханням заохотити дітей до створення малюнків, оберегів, – підкреслила волонтерка. – Я пам’ятаю, що у 2014 році приїздив до ліцею військовий. Він знайшов дівчинку, малюнок якої носив біля серця, і подякував їй, що вона зберегла йому життя”.

Можна приносити обереги, створені власноруч, патріотичні браслетики, а також малюнки, листи і листівки з побажаннями захиснику. Обов’язково треба підписати, від кого робота, який навчальний заклад відвідує дитина та скільки їй років.

За перших два дні акції до Волонтерського Центру надійшло 80 дитячих малюнків, розповідає пані Світлана. І майже усі вони вже відправлені на фронт. Восьмирічна жителька Чапліївки Поліна теж вирішила допомогти військовим. Але принесла не малюнки, а харчі, одяг та власноруч зібрані кошти – ні багато, ні мало – більше 4-х тисяч гривень.

«Я бачила в інтернеті сюжети про те, як діти збирають гроші на підтримку ЗСУ. Тож мені теж так захотілося», – зізнається дівчинка.

А ще, користуючись тим, що до Волонтерського Центру прийшли журналісти ШосткаNews.City, Поліна вирішила привітати свого брата, у якого сьогодні день народження і який зараз стоїть на захисті нашої держави. Вона побажала йому повернутися з Перемогою та прочитала чудовий патріотичний вірш.