Податківці припинили незаконне вивезення в РФ техзасобів захисту електронної інформації

2

На Сумщині співробітники податкової міліції спільно з прикордонниками упередили спробу незаконного переміщення до Росії партії приладів для виявлення пристроїв негласного зняття інформації, прихованих серед жіночого взуття.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Неподалік кордону з Російською Федерацією затриманий автомобіль “УАЗ” під управлінням 49-річного громадянина України. При огляді в автомобілі виявлено 4 комплекти приладів для виявлення пристроїв негласного зняття інформації і рамочну вимірювальну антену.

3

4

Крім того, щоб приховати ці прилади, обіг яких обмежений, в картонні коробки порушники поклали 366 пар жіночого взуття. Орієнтовна вартість товарно-матеріальних цінностей складає близько 3 млн. гривень. Їх планували перевезти через кордон поза митним контролем.

Автомобіль і виявлені в ньому товарно-матеріальні цінності передані співробітникам Сумської митниці ДФС, якими складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст.482 Митного кодексу України. Товари вилучили до вирішення питання згідно з чинним законодавством.