Податкова інспекція готова приймати звернення від сумчан і реагувати на них перевірками

З початку 2016 року до Державної податкової інспекції у м. Сумах надійшло 52 звернення від сумчан, із них –  5 колективних, інформує відомча прес-служба.

Аналіз свідчить про те, що 90% громадян звертались з пропозиціями провести перевірку діяльності суб’єктів господарювання як юридичних, так і фізичних осіб – підприємців, а також інформували про вірогідні ухилення від сплати податків, які, на думку автора звернення, необхідно перевірити. Всі звернення розглянуті своєчасно та в повному обсязі.

Державна податкова інспекція у м. Сумах нагадує громадянам, що з питаннями можна звертатися до податкового органу і через мережу Інтернет. В такому випадку свої звернення необхідно надіслати засобами електронного зв’язку на поштову скриньку [email protected].

Сумчанам слід пам’ятати, що, відповідно до ст. 8 Закону України “Про звернення громадян”, не підлягають розгляду письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство. Крім того, не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.