Податківці Сумщини виявили незаконних торговців газом

Як повідомляє прес-служба головного управління державної фіскальної служби у Сумській області, працівники податкової міліції припинили незаконну торгівлю стислим газом на пересувній автогазозаправній станції.

З’ясувалося, що підприємство у одному з районів Сумщини заправляло автотранспорт стислим газом, не маючи необхідних дозволів для проведення вибухонебезпечних та пожежонебезпечних робіт.

У ході перевірки автомобіль із газовими балонами, заповненими стислим газом, та обладнанням для його перекачування вилучено. Орієнтовна вартість вилученого майна понад 300 тисяч гривень.

10 березня 2016 року оперативниками складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку провадження господарської діяльності». Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

???? €?‡‘