Поліцейські повернули до дитячого закладу підлітка-втікача

Змерзлий та голодний, проте живий і неушкоджений 13-річний підліток, якого шукали всі правоохоронці області, вночі прийшов до відділення поліції у Середина-Буді. Хлопця правоохоронці обігріли, нагодували і доставили до Шосткинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де він мешкає останні місяці.

Нагадаємо: вчора, 28 вересня, до Шосткинського районного управління поліції надійшло повідомлення від педагогів школи про те, що 13-річний учень самовільно покинув навчальний заклад, і його місцеперебування невідоме.

На розшук підлітка, який неодноразово раніше втікав з дому, був зорієнтований особовий склад поліції Шостки та області. В пошуках хлопця правоохоронці відпрацювали місця скупчення молоді, спортмайданчики та вокзали. Інформація про його пошук була розміщена в засобах масової інформації, проінформовані співробітники залізниці, адже дитина любить мандрувати потягом.

О пів на третю ночі підлітка знайшли, останній сам прийшов до відділення поліції у Середина-Буді. Як з’ясувалося, хлопець самостійно дістався електропотягом до Середина-Буди та гуляв містом, поки не змерз і не зголоднів. Добре розуміючи, що його шукають, він пішов у місцеву поліцію. Обігрітого та нагодованого підлітка стражі правопорядку доставили у Шосткинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де передали вихователям.

Поділитися в соцмережах: