Поліція Сумщини розшукує безвісти зниклого чоловіка

Чоловік ще у вересні 2019 року поїхав на заробітки до Києва і назад не повернувся, на зв’язок з рідними він не виходить. Поліцейські вживають всіх заходів щодо розшуку 38-річного шосткинця і дуже розраховують на допомогу небайдужих громадян.

На вигляд Юрію 35-40 років, зростом близько 170-175 см, середньої статури. Має русяве волосся та світло-карі очі.

Серед особливих прикмет: на лівій руці в області ліктя є шрам після операції, та в цій кінцівці залишилася спиця, через це його рука повністю не випрямляється. Також на одній з рук, між великим та вказівним пальцем, мається татуювання у вигляді «крапки». Під час розмови чоловік активно жестикулює.

На розшук безвісти зниклого зорієнтований особовий склад поліції Шостки. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою безвісті зниклого шосткинця розіслане у всі відділи та відділення поліції України.

Правоохоронці закликають всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Юрія Воронця, прохання повідомити до Шосткинського районного управління поліції: м. Шостка, вул. Свободи, 67, або зателефонувати за номерами 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102».

shostka-news.com