Поліція знайшла безвісти зниклу жительку Сумщини

Поліцейські протягом трьох днів проводили пошукові заходи по встановленню місцезнаходження безвісти зниклої липоводолинчанки. Жінку правоохоронці знайшли сьогодні, близько 8.00, на одній із вулиць селища Липова Долина, та вже повернули додому до сина.

Нагадаємо, 20 вересня до співробітників Роменського районного відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 64-річної жительки селища Липова Долина, яка ще 17 вересня пішла з дому в невідомому напрямку і не повернулася.

На розшук жінки був орієнтований весь особовий склад поліції Роменщини. Правоохоронці постійно проводили пошукові заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження зниклої.

Так, патрулюючи одну із вулиць селища Липова Долина, інспектори сектору реагування патрульної поліції помітили жінку, дуже схожу за описом на зниклу. Перевірили та не помилились. За словами знайденої, вона саме йшла додому, хоча рухалась в протилежному напрямку. Як з’ясувалося, всі ці дні 64-річна жінка гостювала у знайомої. На питання, чому не повідомила сину про своє місце перебування, пояснила, що не пам’ятає його номер телефону.

Поділитися в соцмережах: