Поліцейські-спецпризначенці з Сумщини пройшли курс із снайпінгу і бою на ножах

Упродовж двох місяців 42 бійці з підрозділів поліції Сумської та Київської областей проходили інтенсивний курс підготовки до несення служби. До програми навчання увійшли практичні стрільби, тактична та психологічна підготовка тощо.

Випуск спецпризначенців відбувся 8 липня. Сертифікати бійцям вручила глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, зазначивши, що вони повинні діяти за сучасними правилами і цивілізованими стандартами роботи поліцейських.

PM383image004PM933image002

 

«Хочу сказати те, що кажу всім поліцейським: потрібно працювати з вогнем у серці і з мудрістю», – сказала Хатія Деканоідзе.

Вона запевнила, що керівництво МВС і Нацполіції готове підтримувати і мотивувати поліцейських спецпризначенців. Крім того, Хатія Деканоідзе висловила подяку американським партнерам за їхню допомогу в тому, аби в Україні з’явився поліцейський спецпідрозділ, що відповідає сучасним стандартам.

PM929image005

За словами заступника начальника Департаменту організації діяльності «КОРД» Національної поліції України Миколи Путія, 80% навчального курсу бійців складають практичні заняття, зокрема – тактика дій в екстремальних умовах, дії малих і середніх груп, а також затримання зловмисників на автомобілях і в приміщеннях. Крім того, правоохоронці отримували бойові навики снайпінгу і бою на ножах.

Джерело: http://www.npu.gov.ua/