Поліція Сумщини долучається до Всеукраїнської операції «Літо-2018»

Профілактичні заходи триватимуть з 1 червня і до кінця літніх канікул. Їх мета – максимально забезпечити безпечний відпочинок, попередити вчинення злочинів дітьми та стосовно них, та ряд інших негативних явищ у період літнього оздоровчого сезону.

У рамках цієї операції працівники поліції не лише слідкуватимуть за дозвіллям дітей під час літніх канікул, а й проводитимуть ряд профілактичних заходів, спрямованих на попередження та виявлення фактів втягування неповнолітніх у протиправну діяльність, вчинення насилля і жорстокості стосовно них та запобігання нещасним випадкам.
«Правоохоронцями також заплановано проведення ряду спільних профілактичних рейдів разом із співробітниками інших контролюючих служб, щодо перевірок дотримання працівниками торгівельних закладів вимог законодавства по забороні реалізації неповнолітнім цигарок та алкоголю та обмежень із перебування дітей у нічний час в розважальних закладах, – говорить Микола Лушпієнко, начальник ГУНП в Сумській області. – Полісмени відвідують неповнолітніх, які перебувають на обліку в поліції, та проведуть відповідні профілактичні лекції і бесіди в дитячих таборах відпочинку, де обговорюватимуть з юними відпочивальниками теми жорстокості, насильства, пияцтва, наркоманії, дотримання правил дорожнього руху під час літніх канікул, а також дотримання правил поводження на воді, користь здорового способу життя та відповідальність підлітків за вчинення протиправних дій».
Підвищити пильність та бути більш уважними й обережними на дорогах на час літніх канікул закликають поліцейські Сумщини водіїв авто та мототранспорту, що, в свою чергу, дозволить забезпечити безпеку пересування як юних пасажирів, так і інших учасників дорожнього руху.пол4

пол3

пол2