Політична сила «За Майбутнє» Сумщини дбає про щасливе майбутнє жителів області

Голова фракції «За Майбутнє» у Сумській обласній раді Тетяна Сизон підбила підсумки роботи політичної сили за рік.

«З першої установчої  сесії Сумської обласної ради  депутати фракції ПП «За майбутнє» займають активну позицію.

Діяльність нашої команди, в першу чергу, спрямована на встановлення соціальної справедливості: відстоювання тарифних питань, недопущення закриття соціальних, медичних та освітніх закладів, допомога багатодітним сім’ям, підвищення авторитету лікаря, вчителя. Головний механізм – постійна співпраця та взаємодія із місцевим самоврядуванням та головами територіальних громад», – йдеться у відеозверненні Тетяни Сизон.

Протягом 2021 року депутатський корпус Сумської облради підтримав ініціативу фракції «За Майбутнє» щодо сплати податків в обласний бюджет суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Сумщини, але мають фактичну реєстрацію в інших областях. Також підтримано звернення до Голови Сумської обласної адміністрації та Сумської обласної ради щодо проведення інвентаризації земель на території громад Сумської області, ефективного використання даного ресурсу.Ці рішення нададуть змогу значно збільшити надходження в бюджети громад.

«Фракція «За Майбутнє» виступила проти припинення діяльності освітніх та медичних закладів без обговорення з громадами. Нам вдалося не допустити реорганізації комунальних закладів Сумської обласної ради Шосткинського фахового медичного коледжу, Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 1-3 ступенів», – наголосила голова фракції.

Також, за підтримки депутатського корпусу Сумської обласної ради, вдалося прийняти Програму компенсації проїзду для пільгових категорій населення, зокрема повне покриття витрат на проїзд на автобусних маршрутах учасникам АТО,  внесено зміни до Програми молодіжного кредитування на 2021-2023 роки задля доступності житла для молодих сімей Сумщини, встановлено пам’ятний знак на території села Косівщина де проживала та лікувалася Леся Українка.

За словами Тетяни Сизон, «За Майбутнє»  має сильне і активне «жіноче крило». Так, протягом року на Сумщині проведено всеукраїнську конференцію «Роль жінки у місцевому самоврядуванні» задля посилення ролі жінок у процесах державної політики.Продовжуючи тему гендерної рівності, фракція була ініціатором прийняття на сесії обласної ради «Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад».

«Депутати «За Майбутнє» Сумщини працюють сьогодні заради успішного майбутнього області та країни завтра! Тож продовжуємо наші ініціативи, розвиваємо та посилюємо роль місцевого самоврядування», – резюмувала депутатка.