Померла жінка, яку відмовлялися госпіталізувати в Сумах, не хворіла на COVID-19

Про це сьогодні, 27 квітня, повідомив на брифінгу в Сумській ОДА заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк.

За його словами, патологоанатоми надали до Сумського обласного лабораторного центру зразки біоматеріалів померлої жінки. Результат анеалізу на COVID-19 був негативним.

Нагадаємо, увечері 20 квітня до приймального відділення Сумської обласної клінічної лікарні бригадою швидкої допомоги була доставлена 79-річна жителька Путивльського району, яка з грудня минулого року проживала в Сумах у доньки. Жінка мала високий рівень цукру в крові та високу температуру тіла. Попри всі намагання бригади медиків «швидкої» надати допомогу хворій її стан не покращився, а спроби передати немічну жінку на лікування до кількох лікарняних закладів обласного центру виявилися безуспішними – людину з високою температурою медичні установи приймати не хотіли. Після дзвінка фельдшера бригади «швидкої» до поліції, жінку взяли до приймального відділення СОКЛ, де вона й померла.