Пошук роботи: у Сумах є вакансії із зарплатою від 15 тисяч гривень

Станом на сьогодні в базі даних актуальних вакансій обласної служби зайнятості, – а це реальна робота для інженерів, лікарів, менеджерів, машиністів, трактористів та інших фахівців,  є вакансії із заробітною платою від 15 тисяч гривень у Сумах та області.

“В обласному центрі є вакансії  із заробітною платою понад 15 тисяч гривень. Навіть зараз, коли пандемія негативно вплинула на ринок праці, нам є що запропонувати. Розширюючи співпрацю з роботодавцями ми утримуємо статус  надійного партнера з працевлаштування”, – зазначив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

У Сумах можна знайти роботу із заробітною платою у 18 тис грн. головному механіку,  нагрівальнику металу (трубне виробництво);  інженеру з проєктно-кошторисної роботи пропонують 19 тис 500 грн; лікар загальної практики-сімейний лікар матиме заробітну плату 20 тис грн., скільки ж пропонується і машиністу екскаватора; є вакансія головного інженера з заробітною платою у  25 тисяч гривень та 30 тисяч гривень на місяць може заробити геодезист.

За словами Володимира Підлісного, служба зайнятості веде облік найбільш популярних професій серед роботодавців і тих, які мають найвищий рівень заробітної плати.

Поділитися в соцмережах: