Потрібно 20 мільйонів: чи будуть в Сумах зроблені тротуари?

Багатьох сумчан турбує, чи будуть продовжені в нинішньому році ремонти тротуарів в обласному центрі. Тому що якихось значних робіт поки не видно. Як розповів  5 липня на апаратній нараді в мерії директор департаменту інфраструктури Олександр Журба, в минулому році такі роботи були розпочаті на вул. Металургів і Курському проспекті, пише ВШ.

«Тому в цьому році ми продовжили ремонтувати Металургів, зараз ведуться роботи на вул. Р. Атаманюка. Плануємо закінчити вул. Троїцьку. Також у нас вже розроблена проєктно-кошторисна документація на тротуари по вул. Леваневського, Троїцькій – від Леваневського до Привокзальної та пр. Лушпи. Є потреба у 20 млн. грн., будемо звертатися за додатковим фінансуванням до профільної комісії », – уточнив чиновник.

Міський голова Сум, з одного боку, нагадав управлінцю, що, мовляв, якщо беретеся за Троїцьку, то вона повинна бути зроблена вся, а не по шматочках, а з іншого «порадував», що тротуари тільки четверті у списку на дофінансування – після ліфтів, полігону і чистки Сумки. Тож чи дійде зрештою до них черга, наразі невідомо.

Поділитися в соцмережах: