Працівники облуправління держпраці показали фотографії зі свого професійного свята

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці оргкомітет, створений при Управлінні Держпраці у Сумській області, запланував велику кількість заходів, які тривали протягом квітня та охопили чимало учасників.

Одним із запланованих заходів була панахида за загиблими на виробництві, яка пройшла 22 квітня у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. Нагода завітати до храму – не досить святкова, але атмосфера богослужіння та молебень за душі тих, кого вже немає, дозволила присутнім вкотре замислитися над швидкоплинністю та цінністю земного життя.

OP 7

Наступного дня працівники Управління та Сумського експертно-технічного центру взяли учать у Всеукраїнській толоці «За чисте довкілля». Масовості та ентузіазму працівників Держпраці міг позаздрити будь-який колектив. Того дня біля адмінбудівлі по вул. Горького, 28-б було висаджено 20 кущів ялівцю та вивезено більше десятка мішків сміття, зібраного навколо.

OP 2

Естафету «управлінців» підхопили «експерти». За лічені години навколишню територію на Косівщинській, 18 було перетворено на зразково-показовий майданчик чистоти та краси.

OP 10

Тиждень напередодні Дня охорони праці розпочався відкриттям у фойє Управління Держпраці у Сумській області виставки кращих дитячих робіт регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дитини». Відтепер кожен, хто завітає на Горького, 28-б, зможе на власні очі пересвідчитися в агітаційному таланті юних аматорів Сумщини, які своїми роботами закликають дорослих берегти власне життя на робочому місці.

OP 1

Вечір «важкого» понеділка завершився на інформаційній ноті. Слухачі радіо «Слобода FM» мали змогу у прямому ефірі поспілкуватися із заступником начальника Управління Держпраці у Сумській області Наталею Антоненко.

OP 13

26 квітня представники Держпраці взяли участь в урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

OP 17

Кульмінацією святкування Дня охорони праці стали урочисті збори в залі Сумської обласної ради, на яких вшановували кращих із кращих, хто своєю наполегливою працею забезпечує належні умови праці, стоїть на сторожі здоров’я і життя. Не забули й про переможців Відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку.

OP 16