Представник Ізраїля вчив чиновників Сум, як жити “розумно”

Представники ізраїльської компанії Aux Bridge презентували в Сумах інноваційне рішення для «розумного міста». Напрацювання компанії озвучив Майкл Гірель.

На зустрічі з ним були присутні міський голова Олександр Лисенко, його перший заступник Володимир Войтенко, секретар міськради Андрій Баранов, представники структурних підрозділів міської ради, радники мера, депутати міськради.

«Розумне місто – це постійне впровадження інформаційних технологій, що стоять на службі місту та громаді», – зазначив на початку відео презентації Майкл Гірель. Він представив розроблену фахівцями їхньої компанії модель, яка включає IT, дорожній рух, паркінг, безпеку, зв’язок, відповів на запитання присутніх.

Сумчан цікавили реальні приклади роботи моделі, технічні моменти, терміни та кошторис проекту, можливість поетапної реалізації тощо.

Як повідомив Андрій Баранов, ближчим часом фахівцям ізраїльської компанії нададуть відповідне технічне завдання, після чого поговорять з ними предметніше про втілення.

Мер Лисенко повідомив, що окремі електронні сервіси запрацюють у Сумах уже до кінця року. Наразі під них готують платформу, вивчають досвід інших міст України та Європи.