Прикордонники Сумщини посилять заходи безпеки протягом весняних свят

Під час Пасхальних і травневих свят Держприкордонслужба України посилить заходи безпеки на державному кордоні та в контрольованих прикордонних районах.

Основна мета – недопущення проникнення під виглядом мирних громадян терористів, диверсантів і провокаторів, а також провозу зброї, засобів терору та інших заборонених предметів через державний кордон. Прикордонники взаємодіятимуть з представниками Національної поліції, Нацгвардії України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та здійснюватимуть ретельну перевірку документів осіб і транспортних засобів, які знаходитимуться поблизу державного кордону. Перевірять також готовність корабельно-катерного складу до дій у разі ускладнення обстановки, а також здійснюватимуть заходи з метою контролю та перевірки за виходом морських та річкових суден.

У період святкових днів прикордонники забезпечать цілодобове чергування ситуативних груп для реагування у випадку зміни обстановки, а також для локалізації конфліктів у пунктах пропуску і на держкордоні.