Прикордонники Сумського загону склали присягу

8

В Сумському прикордонному загоні відбулося урочисте складання присяги новоприбулими військовослужбовцями, призваними на військову службу за контрактом до лав Державної прикордонної служби України.

Військову присягу на вірність своєму народові та Вітчизні склали 19 прикордонників, серед яких – 6 жінок.

5

Урочистості розпочалися на стройовому плацу управління прикордонного загону 29 липня. Військовослужбовців привітали персонал та керівництво загону на чолі з начальником прикордонного загону полковником Валерієм Кравчуком.

«Шановні військовослужбовці! Сьогодні ви даєте клятву на вірність Вітчизні, своєму народові, своїм батькам, близьким і рідним сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок. Обмірковуючи кожен свій крок з вимогами Військової присяги, ви зобов’язані високо нести честь і гідність воїна-прикордонника Сумського прикордонного загону Державної прикордонної служби України», – зазначив у своєму виступі Валерій Миколайович.

6

Учасники заходу схилили голови перед героями-прикордонниками, які до кінця виконали свій конституційний обов’язок, до останнього подиху залишились вірними Військовій присязі, Військовому обов’язку і віддали найдорожче – своє життя за Батьківщину. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

7

Поділитися в соцмережах: