Про безпеку на дорозі дітям розповідають поліцейські

Ініціаторами заходу стали самі правоохоронці, які говорять, що з початком літніх канікул зростає ризик потрапляння у різноманітні дорожньо-транспортні пригоди саме дітей, які більше часу проводитимуть на вулиці, катаючись на велосипедах, скейтбордах, чи просто гуляючи з друзями.

Тож, щоб запобігти цьому, інспектори сектору реагування патрульної поліції Конотопського відділу поліції Сергій Литвиненко та Олександр Проценко зустрілися з учнями 4-го класу однієї з Конотопських шкіл та розповіли їм про необхідність дотримання правил дорожнього руху, поведінку на дорозі тощо.
Діти зацікавлено слухали гостей, а потім буквально засипали їх запитаннями. Школярів цікавило абсолютно все: як правильно переходити дорогу, коли немає пішохідного переходу, яка відповідальність настає за порушення правил дорожнього руху, як вимірюється швидкість автомобіля на дорозі, що роботи, якщо став свідком дорожньо-транспортної пригоди.
Жоден школяр не залишився поза увагою правоохоронців, і на кожне своє запитання отримав вичерпну та кваліфіковану відповідь. Наприкінці заходу вже добра половина учнів у класі висловила бажання в майбутньому також стати поліцейськими. А класний керівник подякувала гостям та наголосила на доцільності проведення аналогічних профілактичних заходів у майбутньому.
Подібні заходи поліцейські Сумської області проводять і для найменших жителів населених пунктів області у Краснопіллі, Липовій Долині, Глухові та Лебедині. 

«Робиться це, аби змалечку привчити дітей до належної поведінки на дорозі. Тому подібні заходи безумовно допоможуть дітям на практиці засвоїти дорожню грамоту, навчитися оцінювати дорожню ситуацію, – говорить поліцейський Краснопільського відділення поліції Сергій Мороз. – Для найменших ми застосовуємо вивчення правил безпечного поводження на дорозі у формі гри».