Про кадетську несправедливість з перших вуст батьків вихованців військового ліцею (+ВІДЕО)

Продовження кадетського скандалу.

Кілька років тому пан Антон власним коштом відреставрував церкву на території сумського Кадетського корпусу, де навчався його син. Ремонт обійшовся тоді у 77 тис. доларів. Каже, керівник закладу обіцяв гроші йому повернути. Проте відкупитися вирішили лише…грамотою.

“Я сказав: почати я можу, але треба укласти договір, тому що я меценатом не можу виступати. Я можу його зробити, але не за свої гроші. Він сказав, що 50% грошей у нас є, і друга половина у нас є, і будуть давати. Ще він дав слово офіцера, каже: ми не політики, ми військові люди. Слово выйськового – закон. Ну я і повірив”, – розповыдаэ батько випускника кадетського корпусу Антон Петросян.

Уже через місяць після початку робіт кошти у чоловіка закінчилися, ліцей грошей так і не виділив. Пану Антону довелося влізти в борги. Каже, робив все, аби начальник кадетського корпусу допоміг влаштувати сина до університету.

“Коли до завершення реставрації залишилося два тижні, він благав мене закінчити роботи. Говорив, що хоче отримати звання генерала (тоді він був полковником). Обіцяв, якщо стане генералом, допоможе сину”.

Проте син пана Антона так і не вступив до жодного військового вишу. Більш того, навіть на сумську військову кафедру його не взяли. Це при тому, що у хлопця червоний диплом кадетського корпусу.

Такої несправедливості чоловік стерпіти вже не зміг. За допомогою звернувся до очільника облдержадміністрації, одного із нардепів та генерального прокурора України. Наразі чекає відповідей, і сподівається, що правда переможе.