Прокуратура перевіряє, чи порушується екологічне законодавство на краснопільському полігоні ТПВ

Сумська місцева прокуратура за заявою Державної екологічної інспекції в Сумській області розпочала кримінальне провадження за фактом ймовірного порушення правил екологічної безпеки під час експлуатації полігону твердих побутових відходів, який обслуговує одне з комунальних підприємств Сумської міської ради.

У рамках кримінального провадження правоохоронці отримали ухвали суду на обшук адміністративної будівлі комунального підприємства та примусовий огляд полігону в Краснопільському районі, повідомляє пресслужба прокуратури області.

У вівторок, 26 травня 2020 року, співробітники поліції під процесуальним керівництвом прокуратури спільно з фахівцями екологічної інспекції розпочали відповідні слідчі дії. Зокрема контролюючими органами на полігоні відібрано зразки та проведено необхідні заміри. Водночас задокументовано факт сортування відходів шести особами без постійного місця проживання, з якими підприємство не оформило трудові відносини.

“Наголошуємо, що діяльність підприємства чи полігону не призупиниться. Слідчі дії проводяться виключно з метою підтвердження чи спростування порушення вимог екологічного законодавства. Досудове слідство за ст. 236 (порушення правил екологічної безпеки) КК України триває”, – йдеться у повідомленні.