Прокуратура попередила незаконне відчуження близько 55 га земель державної власності у Сумському районі

Сумський відділ Сумської місцевої прокуратури захистив інтереси громадян та держави в суді, попередивши незаконне відчуження близько 55 га земель державної власності.

До Головного управління Держземагентства у Сумській області надійшло клопотання приватного сільськогосподарського підприємства про поновлення договору оренди землі, загальною площею 55,1608 га на території Северинівської сільської ради Сумського району, укладеного між Сумською районною державною адміністрацією та вказаним підприємством.

Після розгляду клопотання сільськогосподарського підприємства та вивчення доданих документів Головне управління надіслало директорові вказаного підприємства відповідь про неможливість поновлення строку дії зазначеного договору оренди землі у зв’язку з необхідністю проведення загального аукціону.

Однак, позивач, вважаючи, що має право користування земельною ділянкою загальною площею 55,1608 га, продовжував вирощувати на ній сільськогосподарські культури.

Наразі рішенням господарського суду Сумської області від 14.03.2016 повністю відмовлено у задоволенні позовних вимог приватного сільськогосподарського підприємства.