Проєкт парку “Казка” відправили на доопрацювання

Не затвердили проєкт реконструкції дитячого парка “Казка”, що у Сумах. Містобудівна рада, на якій розглядали презентацію, відбулась 18 червня, повідомляє Суспільне.

За задумом проєктувальників, у парку мають дещо змінити ландшафт, територію ж у 12 га розіб’ють на 9 планувальних зон. Серед них – розважальні, спортивні зони, майданчик для вигулу домашніх тварин, зелені насадження, водойми, інше.

У планах також – відновити корабель, реставрувати замки, перенести скульптуру “Кіт у чоботях” на нову локацію, збудувати розважальний комплекс площею у 5 тисяч квадратних метрів – на місці фортеці з гірками і перекинути через річку Сумку міст.

16 присутніх представників містобудівної ради проголосували за доопрацювання проєкту.

“Парк – рекреаційна зона. В ній можуть розміщатися певні категорії забудови: малоархітектурні форми, лавочки. Ми зараз отримуємо капітальне будівництво в рекреаційній зоні. Це велике порушення генерального плану і в подальшому місто Суми тільки програє. Хотілося б дізнатися, яка необхідність розмістити 10 тисяч квадратних метрів. Офіційна версія, що це буде розважальний напрямок, але ми розуміємо, що це торгівля в перспективі”, – сказав колишній головний архітектор Сум Сергій Вінтоняк.

Замовником проєкту є Департамент інфраструктури міста, виконавцем замовлення – Сумський інститут архітектурного планування. Тривало засідання понад три години. На нього прийшли до 50 людей – представники архітектури, депутати, громадськість.

Дату повторного розгляду поки не визначили.

Поділитися в соцмережах: