Принцип роботи, переваги та технічні характеристики тракторів Solis

Ринок сучасної сільськогосподарської техніки пропонує величезний асортимент приладів та міні-тракторів. З їхньою допомогою вдається виконати величезну кількість роботи, яка пов’язана не лише з обробкою земельних ділянок, але й призначена для догляду за парковими зонами чи прибудинковими територіями. Сучасний трактор solis – це чудовий вибір не лише для фермерів та людей з власним господарством, але й для комунальних підприємств. Вони дозволяють заощадити гроші, отримати якісну техніку, що прибирає сміття, викопує траншеї для виконання ремонтних робіт.

Особливості роботи та сфера використання міні-тракторів

Міні-трактор – це техніка, яка має зменшену потужність у порівнянні з повноцінною складною спецтехнікою. Проте спецтехніка відомих виробників коштує величезних грошей. Вона по кишені далеко не всім підприємцям, які мають власну присадибну ділянку або навіть поле, на якому вирощують овочі, інші сільськогосподарські культури. Саме для них створені міні-трактори, які коштують значно менше, але здатні виконувати величезну кількість роботи, яка варіюється в залежності від додаткового навісного обладнання.

Найбільш популярними на ринку варто вважати міні-трактори китайських виробників, які коштують всього кілька тисяч доларів. Проте варто зазначити, що така техніка має величезну кількість недоліків. Зокрема це частковий привід, а також проблеми з електропроводкою, невисокою потужністю.

Переваги тракторів Solis

Якщо хочете стати власником дійсно якісної техніки, але не бажаєте переплачувати, варто звернути увагу на міні-трактори виробника Solis.

Характеристики тракторі Solis:

  • Це індійська техніка, яка створена з використанням обладнання та деталей відомих європейських виробників. В основі трактора Solis лежить використання потужного двигуна від компанії mitsubishi, який розрахований на 24 кінських сил.
  • Обладнання повнопривідне. Головними можуть бути як передні, так і задні колеса. Висока потужність дозволяє виконувати ряд складних завдань, з якими не можуть впоратися слабкі китайські трактори.
  • Техніка доповнена гідро підсилювачем керма, завдяки чому спрощується керування трактором, а також збільшується маневреність обладнання. Це дозволяє працювати на високій швидкості та на ґрунтах, які досить важко обробляти.

До техніки можна придбати широкий асортимент навісного обладнання, з використанням якого суттєво розширюється перелік робіт, які можна виконати. Техніка Solis дозволить заощадити та отримати по суті потужний європейські прилад, який зібраний у Індії. Якісні деталі, які відомі на весь світ, можна знайти в будь якому сервісі, що спрощує ремонт техніки.